Vacature: Productie & Marketing Stagiair(e)

 In News

Rinkel Film is een productiemaatschappij gevestigd in Amsterdam die uiteenlopende speelfilms en tv-series produceert. Naast onder meer bioscoopfilms als Lucia de B., Oorlogsgeheimen, Achtste Groepers Huilen Niet, Süskind en Van God Los produceerden we onder andere de komedieserie Floor Faber en de misdaadserie Parels & Zwijnen. Meer recent zijn onze speelfilm Buiten is het feest die in 2020 gereleaset werd en Indiase coproductie Nasir. Vorig jaar ging onze speelfilm Strijder in premiere. Op dit moment zijn we onze Oekraïense coproductie Forever-Forever aan het afronden en hebben we nog een aantal projecten op de planning staan.

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, zelfstandige stagiair(e) die ons team (in overleg) 5 dagen per week (fulltime) operationeel komt ondersteunen. Bij voorkeur een derde- of vierdejaars hbo-student(e), tweede- of derdejaars WO- student(e) of derdejaars MBO-4 student(e).

Werkzaamheden:

De stagiair(e) krijgt een goede kijk in de keuken van een productiebedrijf en inzicht in het produceren van drama en speelfilm. Het proces van scenario-ontwikkeling, financiering en (pre/post) productie wordt van dichtbij gevolgd. Binnen dit proces zal de stagiair(e) daar helpen en inspringen waar nodig is. De belangrijkste taken van de Productie & Marketing coördinator zijn:

 • Jij bent verantwoordelijk voor de social media van Rinkel Film;
 • Als marketing & pr-coördinator ontwikkel jij onder begeleiding een social mediastrategie voor nieuwe en lopende projecten;
 • Jij bent verantwoordelijk voor het bijhouden en updaten van de website van Rinkel Film en het schrijven van persberichten;
 • Daarnaast draag jij zorg voor dagelijkse productiewerkzaamheden, dit kan variëren van het organiseren van bijeenkomsten/afspraken, regelen van koeriers, sales/marketingmaterialen versturen, tot het inbinden en opsturen van scenario’s etc.;
 • Het verzorgen van de lunch en ontvangen en installeren van gasten;
 • Jij organiseert en plant de werkzaamheden/reizen voor/naar festivals voor de producent;
 • Contact houden met sales agents over (internationale) filmfestivals;
 • Betrokkenen van de films op de hoogte houden over het (festival)nieuws;
 • Je bent nauw betrokken bij de post-productie van een film en je onderhoudt het contact over DCP’s en deliveries

Periode:

Per september 2023, 4/5 dagen per week, minimaal 5 maanden (in overleg).

Wat verwachten we van jou:

 • Een flexibele werkhouding en inzet om verschillende taken op je te nemen;
 • Motivatie, zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel, goede werkhouding, organisatorisch;
 • Interesse in de film en TV-industrie;
 • Foutloos Nederlands;
 • Goede beheersing van de Engelse taal;
 • Drive om zoveel mogelijk te leren tijdens de stage

Wat bieden wij:

 • Een leerzame en informele werkomgeving;
 • Een veelzijdige stageplek;
 • Ruimte om verschillende taken op je te nemen;
 • Persoonlijke begeleiding;
 • Onschatbare ervaringskennis over speelfilm- en televisieproducties;
 • Een stageplek waar je echt een functie krijgt, niet alleen maar klusjes hoeft op te knappen;
 • Een plek in een jong, gezellig en dynamisch team;
 • Een stagevergoeding van 250 euro per maand

Aan de hand van je eigen inzet en kwaliteiten kun je je eigen takenpakket verbreden, en bieden wij je eventueel groeimogelijkheden voor na je stage.

Reageren?!

Heb jij zin in een leuke en afwisselende stage en denk je geschikt te zijn om ons team te versterken? Stuur dan jouw motivatiebrief en CV naar info@rinkelfilm.com

t.a.v. Caroline Paula o.v.v. Productie & Marketing coördinator